Inwestycje zrealizowane - Deweloper - City House

Inwestycje zrealizowane

Domy w zabudowie szeregowej

czytaj więcej

Inwestycja OSIEDLOWA II MIESZKANIA w Gdańsku przy ulicy Św. Brata Alberta to pięciopiętrowy, podpiwniczony budynek z funkcjonalnymi, przestronnymi mieszkaniami. Budynek wyposażony jest w podziemną halę z komórkami lokatorskimi oraz nowoczesną cichobieżną windę.

czytaj więcej

Osiedlowa 2017

Gdańsk

Zespół mieszkaniowy OSIEDLOWA to budynek 3 kondygnacyjny, niepodpiwniczony, składający się z 6 budynków wielorodzinnych w zabudowie szeregowej, 2 skrajne są 4 mieszkaniowe, a środkowe budynki są 6 mieszkaniowe. Na terenie zaprojektowano parking oraz plac zabaw. Wydzielony teren obsługują 2 wjazdy z ulicy Św. Brata Alberta.

czytaj więcej

Storczykowa II 2016

Gdańsk

Storczykowa II to malownicze osiedle 24 domów w zabudowie bliźniaczej, ulokowane w kameralnej części Gdańska – na Karczemkach. Łatwa dostępność głównych arterii komunikacyjnych Trójmiasta umożliwia sprawne przemieszczanie się.

czytaj więcej

Azaliowa II 2015

Gdańsk

Inwestycja Osiedle Azaliowa II to zespół 17 (etapy V-VI) budynków jednorodzinnych w zabudowie dwumieszkaniowej, zlokalizowanych w Gdańsku-Karczemkach przy ulicy Azaliowej. Zespół domów położony jest w odległości ok. 300m od ulicy Kartuskiej. Osiedle Azaliowa posiada dogodny dojazd nową drogą asfaltową. Obsługiwane jest też przez autobusy komunikacji miejskiej.

czytaj więcej

Kminkowa 2012

Gdańsk

Cały zespół mieszkaniowo-usługowy realizowany pod nazwą „Kminkowa” składa się z 3 domów jednorodzinnych z dwoma lokalami mieszkalnymi w każdym domu oraz lokali usługowych.

czytaj więcej

Azaliowa I 2012

Gdańsk

Inwestycja Osiedle Azaliowa I to zespół 16 budynków jednorodzinnych w zabudowie dwumieszkaniowej, zlokalizowanych w Gdańsku-Karczemkach przy ulicy Azaliowej. Zespół domów położony jest w odległości ok. 300m od ulicy Kartuskiej. Osiedle Azaliowa posiada dogodny dojazd nową drogą asfaltową. Obsługiwane jest też przez autobusy komunikacji miejskiej.

czytaj więcej

Brzozowy Park 2011

Gdańsk

Osiedle "Brzozowy Park" stanowią domy i mieszkania zlokalizowane w Gdańsku-Karczemkach przy ul. Jaśminowy Stok w kameralnym zespole leżącym w sąsiedztwie brzozowego lasku. Zespół mieszkaniowy składa się z 30 domów jednorodzinnych oraz dwóch budynków wielorodzinnych o niskiej intensywności zabudowy na działce gruntu o powierzchni ponad 1,5 ha.

czytaj więcej

Różana Osada 2011

Gdańsk

Różana Osada to zespół 4 domów wolnostojących (okolice ul. Storczykowej) położonych w odległości ok. 400m od ulicy Kartuskiej. Łatwa dostępność do głównych arterii komunikacyjnych Trójmiasta umożliwia swobodne i szybkie przemieszczanie się w kierunku centrum Gdańska oraz dogodny wyjazd z miasta we wszystkich kierunkach. W promieniu ok. 1000m od osiedla znajdują się nowoczesne centra handlowo-usługowe AUCHAN oraz MATARNIA.

czytaj więcej

Jaśminowy Park 2009

Gdańsk

Osiedle „Jaśminowy Park” to zespół 30 domów jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej oraz szeregowej zlokalizowanych w Gdańsku-Karczemki przy ul. Jaśminowy Stok. Osiedle jest położone w odległości ok. 100m od ulicy Kartuskiej. Łatwa dostępność do głównych arterii komunikacyjnych Trójmiasta umożliwia swobodne i szybkie przemieszczanie się w kierunku centrum miasta Gdańska oraz dogodny wyjazd z miasta we wszystkich kierunkach. W promieniu ok. 1000m od osiedla znajdują się nowoczesne centra handlowo-usługowe AUCHAN oraz MATARNIA.

czytaj więcej

Storczykowa 2009

Gdańsk

10 domów jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej doskonale skomunikowanej z Obwodową Trójmiasta. Umożliwia to łatwy wyjazd z Gdańska we wszystkich kierunkach oraz dojazd do centrów miast aglomeracji Trójmiejskiej. Osiedle położone jest w odległości ok. 250m od ulicy Kartuskiej.

czytaj więcej

Inżynierska 2009

Gdańsk

10 domów jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej, doskonale skomunikowanej z Obwodową Trójmiasta. Lokalizacja umożliwia łatwy wyjazd we wszystkich kierunkach z Gdańska oraz dojazd do centrów miast aglomeracji Trójmiejskiej. Osiedle położone jest w odległości ok. 100m od ulicy Kartuskiej.

czytaj więcej

Jaśminowy Zakątek 2007

Gdańsk

Osiedle położone w bezpośredniej bliskości Obwodnicy Trójmiasta. Dojazd wewnątrz osiedla do inwestycji możliwy jest z kilku kierunków w tym ulicami o nawierzchni asfaltowej - Inżynierską i Azaliową. Zespół mieszkaniowy składa się z sześciu domów jednorodzinnych, czterech bliźniaczych dostepnych ze wspólnego ciągu pieszojezdnego wygrodzonego wspólną bramą wjazdową oraz dwóch domów wolnostojących dostępnych z dróg publicznych. Całość tworzy jedną, przyjazną dla mieszkańców małą, urbanistyczną kompozycję.

czytaj więcej

Olchowa Dolina

Domy

Olchowa Dolina IV

Domy

Kartuska 300

Domy

od 1830 000 zł brutto

Olchowa Dolina VI

Domy

Migdałowa 43

Domy

klik