Jaśminowy Zakątek - Deweloper - City House

Jaśminowy Zakątek

Jaśminowy Zakątek 2007

Gdańsk

Osiedle Jaśminowe, na którym zlokalizowany jest „Jaśminowy zakątek” znajduje się w bardzo dogodnej z punktu widzenia jego mieszkańców lokalizacji. Z jednej strony bliskość obwodnicy oraz przyszłej trasy W-Z umożliwiać będzie przyszłym mieszkańcom „Jaśminowego Zakątka” sprawną i szybką komunikację po całym trójmieście oraz łatwy wyjazd z terenów aglomeracji praktycznie w dowolnym kierunku.

Z drugiej strony położenie jego nieco na uboczu miejskiego zgiełku sprawia, że okolica jest bezpieczna i przyjazna dla jej mieszkańców. Dojazd wewnątrz osiedla do inwestycji możliwy jest z kilku kierunków w tym ulicami o nawierzchni asfaltowej - Inżynierską i Azaliową.

Zespół mieszkaniowy składa się z sześciu domów jednorodzinnych, czterech bliźniaczych dostepnych ze wspólnego ciągu pieszojezdnego wygrodzonego wspólną bramą wjazdową oraz dwóch domów wolnostojących dostępnych z dróg publicznych. Wszystko zaprojektowane w sposób tworzący jedną, przyjazną dla mieszkańców małą urbanistyczną kompozycję.

Lokalizacja inwestycji w ostatniej linii zabudowy i przy korzystnej orientacji względem stron świata sprawia, że mieszkańcy mają do dyspozycji duże nasłonecznione ogrody z widokiem na zielone nie zabudowane tereny.