Osiedlowa - Deweloper - City House

Osiedlowa

Osiedlowa 2017

Gdańsk

Zespół mieszkaniowy OSIEDLOWA to budynek 3 kondygnacyjny, niepodpiwniczony, składający się z 6 budynków wielorodzinnych w zabudowie szeregowej, 2 skrajne są 4 mieszkaniowe, a środkowe budynki są 6 mieszkaniowe. Na terenie zaprojektowano parking oraz plac zabaw. Wydzielony teren obsługują 2 wjazdy z ulicy Św. Brata Alberta. 

W skład budynku wchodzą łącznie 32 mieszkania. Do dyspozycji mieszkańców budynku urządzone zostaną pomieszczenia gospodarcze (komórki lokatorskie). Ponadto do każdego mieszkania przydzielone jest miejsce postojowe. Dla mieszkań zlokalizowanych na parterze przewidziano niezależne wydzielone ogródki. Mieszkania na piętrze i poddaszu posiadają balkony lub tarasy.

W sąsiedztwie przy ulicy Kalinowej i Azaliowej powstała nowoczesna szkoła podstawowa, budynek sali gimnastycznej oraz 6-cio torowy basen ogólnodostępny, kompleks boisk sportowych z nawierzchniami sztucznymi, place zabaw oraz elementy małej architektury. W pobliżu  znajdują się centra handlowo-usługowe: Auchan oraz Matarnia.